БАУЛ-СУМКА армійський КОЙОТ, 120 л р. 87х35х32
Артикул: 1796406963
Доставка:
Нова пошта (Безкоштовна доставка від 10 000 грн)
Приймаємо:
Опис
БАУЛ — переносна сумка для дрібних боєкомплектів і особистих речей. Виготовлений із міцної водовідштовхувальної тканини ОКСФОРД 600Д у поєднанні з високоякісною фурнітурою, Розмір 87х35х32. Сумка закривається на блискавку, закриту захисним клапаном на липучках. З іншого боку також є кишеня на 2 відділення, закритий клапаном. Ручки мають фіксатори та м'які підкладки. що дає змогу носити її і як рюкзак, і на плечах.
Характеристики
| Назва | Характеристики |
|---|---|
| Країна виробник: | Україна |
| Матеріал: | Оксфорд |
| Об`єм: | 120 л |
| За типом конструкції: | М'який |
| Кількість лямок: | 2 |
| Довжина: | 87 см |
| Ширина: | 35 см |
| Висота: | 32 см |
Цей товар ще без відгуків, але ви можете стати першим! Поділіться враженнями та допоможіть іншим з вибором.
Ви переглядали
Контакти
Ми завжди на зв’язку! Звертайтеся за консультацією, замовленням чи технічною підтримкою.
Телефони:
+380 (67) 613-28-80
Email:
vik676132880@gmail.com
Адреса:
м. Лозова, вул. Богданівська, 35
Графік роботи:
Пн-Пт: з 08:00 до 17:00
Сб-Нд: з 08:00 до 17:00
Viber:
Написати
Телефони:
+380 (67) 612-19-58
Email:
vik.prof24@gmail.com
Адреса:
м. Харків, вул. Різдвяна, 21
Графік роботи:
Пн-Пт: з 09:00 до 18:00
Сб-Нд: з 09:00 до 16:00
Telegram:
Написати
Viber:
Написати
Телефони:
+380 (67) 762-38-19
Email:
spetsvik2018@gmail.com
Графік роботи:
Пн-Пт: з 08:00 до 17:00
Сб-Нд: з 09:00 до 16:00
Telegram:
Написати
Viber:
Написати