Чоловіча толстовка з капюшоном, на блискавці. Колір СІРИЙ, р. М
Артикул: 2420869812
Доставка:
Нова пошта (Безкоштовна доставка від 10 000 грн)
Приймаємо:
Опис
Спортивна зимова толстовка - зручна тепла кофта з капюшоном, внутрішня сторона тканини — начосаний фліс. Склад 100% поліестер, щільність 280 гм2. Рукави вшивні, манжет і пояс на резинці. Капюшон на підкладці, з куліскою. Кофта має 3 кишені на блискавці — одна нагрудна зліва та два вертикальні з боків.
Характеристики
| Назва | Характеристики |
|---|---|
| Країна виробник: | Китай |
| Тип тканини: | Поліестер |
| Сезон: | Всесезонний |
| Розмір: | M |
| Розмір чоловічого одягу (UA): | 48 |
| Міжнародний розмір: | M |
| Капюшон: | Вшитий |
| Малюнки і написи: | Без малюнків і написів |
| Довжина від горловини до низу вироба: | 64 см |
| Довжина рукава вироба: | 66 см |
| Ширина виробу: | 58 см |
| Обхват грудей: | 116 см |
| Розмір чоловічого одягу: | 48 |
| Вид толстовок: | Толстовка |
| Наявність капюшона: | Так |
| Сезонність: | Зима |
Цей товар ще без відгуків, але ви можете стати першим! Поділіться враженнями та допоможіть іншим з вибором.
Контакти
Ми завжди на зв’язку! Звертайтеся за консультацією, замовленням чи технічною підтримкою.
Телефони:
+380 (67) 613-28-80
Email:
vik676132880@gmail.com
Адреса:
м. Лозова, вул. Богданівська, 35
Графік роботи:
Пн-Пт: з 08:00 до 17:00
Сб-Нд: з 08:00 до 17:00
Viber:
Написати
Телефони:
+380 (67) 612-19-58
Email:
vik.prof24@gmail.com
Адреса:
м. Харків, вул. Різдвяна, 21
Графік роботи:
Пн-Пт: з 09:00 до 18:00
Сб-Нд: з 09:00 до 16:00
Telegram:
Написати
Viber:
Написати
Телефони:
+380 (67) 762-38-19
Email:
spetsvik2018@gmail.com
Графік роботи:
Пн-Пт: з 08:00 до 17:00
Сб-Нд: з 09:00 до 16:00
Telegram:
Написати
Viber:
Написати