Дуло пожежне ручне перекривне РСП-70
Артикул: 2283882455
Доставка:
Нова пошта (Безкоштовна доставка від 10 000 грн)
Приймаємо:
Опис
Дуло пожежне ручне перекривне застосовується для створення й напрямки суцільної або розпиленої струменя води під час гасіння пожеж, а також перекриття потоку води. Входить до складу пожежників і мотопомп. Дуло ручне РСП-70 складається з корпусу, один із кінців якого своєю циліндричною частиною утворює насадку для викиду води (змінна частина), а з іншого боку нарізана різь для накручування сполучної муфтової гайки, що забезпечує приєднання його до напірного рукава. Також на корпусі дула розміщений запорошений пристрій ( кран) для перекриття подавання води. Корпус дула виготовлені з алюмінієвого сплаву та не фарбуються, але водночас забезпечені обплетенням червоного кольору, яка створює зручність для утримання дула в руках. Під час гасіння електроустановок пожежні дула та автомобілі мають бути заземлені.
Характеристики
| Назва | Характеристики |
|---|---|
| Країна виробник: | Китай |
| Довжина: | 390 мм |
| Висота: | 170 мм |
| Вага: | 1.6 кг |
| Довжина леза: | 15 мм |
| Робочий тиск: | 0.6 МПа |
| Тип лопати: | Штикова |
| Ширина леза: | 17 мм |
| Матеріал робочої частини: | Сталь |
| Довжина ручки: | 113 мм |
| Тип ствола: | Ручний пожежний ствол |
| Маркування стовбура: | РСП-70 |
| Тип струмені: | Суцільна/Розпорошена |
| Дальність струменя: | 32 м |
Цей товар ще без відгуків, але ви можете стати першим! Поділіться враженнями та допоможіть іншим з вибором.
Ви переглядали
Контакти
Ми завжди на зв’язку! Звертайтеся за консультацією, замовленням чи технічною підтримкою.
Телефони:
+380 (67) 613-28-80
Email:
vik676132880@gmail.com
Адреса:
м. Лозова, вул. Богданівська, 35
Графік роботи:
Пн-Пт: з 08:00 до 17:00
Сб-Нд: з 08:00 до 17:00
Viber:
Написати
Телефони:
+380 (67) 612-19-58
Email:
vik.prof24@gmail.com
Адреса:
м. Харків, вул. Різдвяна, 21
Графік роботи:
Пн-Пт: з 09:00 до 18:00
Сб-Нд: з 09:00 до 16:00
Telegram:
Написати
Viber:
Написати
Телефони:
+380 (67) 762-38-19
Email:
spetsvik2018@gmail.com
Графік роботи:
Пн-Пт: з 08:00 до 17:00
Сб-Нд: з 09:00 до 16:00
Telegram:
Написати
Viber:
Написати