Футболка чоловіча ПОЛО , кол.БУТИЛОЧНИЙ р. L
Артикул: 1628113368
Доставка:
Нова пошта (Безкоштовна доставка від 10 000 грн)
Приймаємо:
Опис
Футболка чоловіча ПОЛО з коротким рукавом. 100% бававняне полотно (85%бав7\15%пе), щільність 170гм2. Комір в рубчик. 2 гудзики. Рукав без манжетів. Бокові шви
Характеристики
| Назва | Характеристики |
|---|---|
| Країна виробник: | Німеччина |
| Тип тканини: | Трикотаж |
| Розмір: | XL |
| Розмір чоловічого одягу (UA): | 54 |
| Фасон рукава: | Короткий |
| Силует: | Прямий |
| Модель: | Поло |
| Міжнародний розмір: | XL |
| Довжина від горловини до низу вироба: | 70 см |
| Довжина рукава вироба: | 24 см |
| Ширина виробу: | 59 см |
| Щільність тканини: | 165 г/м2 |
| Состав: | 100% хлопок |
| Розмір чоловічого одягу: | 54 |
Цей товар ще без відгуків, але ви можете стати першим! Поділіться враженнями та допоможіть іншим з вибором.
Ви переглядали
Контакти
Ми завжди на зв’язку! Звертайтеся за консультацією, замовленням чи технічною підтримкою.
Телефони:
+380 (67) 613-28-80
Email:
vik676132880@gmail.com
Адреса:
м. Лозова, вул. Богданівська, 35
Графік роботи:
Пн-Пт: з 08:00 до 17:00
Сб-Нд: з 08:00 до 17:00
Viber:
Написати
Телефони:
+380 (67) 612-19-58
Email:
vik.prof24@gmail.com
Адреса:
м. Харків, вул. Різдвяна, 21
Графік роботи:
Пн-Пт: з 09:00 до 18:00
Сб-Нд: з 09:00 до 16:00
Telegram:
Написати
Viber:
Написати
Телефони:
+380 (67) 762-38-19
Email:
spetsvik2018@gmail.com
Графік роботи:
Пн-Пт: з 08:00 до 17:00
Сб-Нд: з 09:00 до 16:00
Telegram:
Написати
Viber:
Написати