Футболка чоловіча ЗЕЛЕНА ТРАВА , р. ХЛ
Артикул: 1682337194
Доставка:
Нова пошта (Безкоштовна доставка від 10 000 грн)
Приймаємо:
Опис
Футболка з коротким рукавом. 100% хб (85% бавовни \15%віскоза), щільність 160 гм2. Горловина кругла. Посилююча тасьма по горловині від плеча до плеча. Без бокових швів. На грудях зліва логотип (термодрук)
Характеристики
| Назва | Характеристики |
|---|---|
| Країна виробник: | Німеччина |
| Тип тканини: | Трикотаж |
| Розмір: | XL |
| Фасон рукава: | Короткий |
| Силует: | Прямий |
| Модель: | Футболка |
| Міжнародний розмір: | XL |
| Стиль: | Класичний |
| Фасон вирізу горловини: | Круглий |
| Довжина від горловини до низу вироба: | 72 см |
| Ширина виробу: | 59 см |
| Щільність тканини: | 160 г/м2 |
| Состав: | 100% хб |
| Обхват грудей: | 59 см |
| Обхват талії: | 59 см |
Цей товар ще без відгуків, але ви можете стати першим! Поділіться враженнями та допоможіть іншим з вибором.
Ви переглядали
Контакти
Ми завжди на зв’язку! Звертайтеся за консультацією, замовленням чи технічною підтримкою.
Телефони:
+380 (67) 613-28-80
Email:
vik676132880@gmail.com
Адреса:
м. Лозова, вул. Богданівська, 35
Графік роботи:
Пн-Пт: з 08:00 до 17:00
Сб-Нд: з 08:00 до 17:00
Viber:
Написати
Телефони:
+380 (67) 612-19-58
Email:
vik.prof24@gmail.com
Адреса:
м. Харків, вул. Різдвяна, 21
Графік роботи:
Пн-Пт: з 09:00 до 18:00
Сб-Нд: з 09:00 до 16:00
Telegram:
Написати
Viber:
Написати
Телефони:
+380 (67) 762-38-19
Email:
spetsvik2018@gmail.com
Графік роботи:
Пн-Пт: з 08:00 до 17:00
Сб-Нд: з 09:00 до 16:00
Telegram:
Написати
Viber:
Написати