Футболка ХБ стиль Мілітарі, з принтом СНАЙПЕР(SNIPER) р.Л.ХЛ
Артикул: 1656129869
Доставка:
Нова пошта (Безкоштовна доставка від 10 000 грн)
Приймаємо:
Опис
Високоякісна бавовняна футболка вільного крою, з короткими рукавами, чорного кольору. Склад 100%бав., щільн. 180 гм2. На грудях нанесено графічний малюнок SNIPER.
Характеристики
| Назва | Характеристики |
|---|---|
| Країна виробник: | Китай |
| Вид виробу: | Футболка |
| Тип тканини: | Бавовна |
| Візерунки і принти: | Без візерунків і принтів |
| Розмір: | M |
| Розмір чоловічого одягу (UA): | 46/48 |
| Фасон рукава: | Короткий |
| Силует: | Прямий |
| Модель: | Футболка |
| Міжнародний розмір: | M |
| Стиль: | Класичний |
| Фасон вирізу горловини: | Під горло |
| Малюнки і написи: | З малюнками |
| Довжина від горловини до низу вироба: | 59 см |
| Довжина рукава вироба: | 20 см |
| Ширина виробу: | 51 см |
| Щільність тканини: | 180 г/м2 |
| Состав: | 100%хб |
| Розмір чоловічого одягу: | 46/48 |
Цей товар ще без відгуків, але ви можете стати першим! Поділіться враженнями та допоможіть іншим з вибором.
Ви переглядали
Контакти
Ми завжди на зв’язку! Звертайтеся за консультацією, замовленням чи технічною підтримкою.
Телефони:
+380 (67) 613-28-80
Email:
vik676132880@gmail.com
Адреса:
м. Лозова, вул. Богданівська, 35
Графік роботи:
Пн-Пт: з 08:00 до 17:00
Сб-Нд: з 08:00 до 17:00
Viber:
Написати
Телефони:
+380 (67) 612-19-58
Email:
vik.prof24@gmail.com
Адреса:
м. Харків, вул. Різдвяна, 21
Графік роботи:
Пн-Пт: з 09:00 до 18:00
Сб-Нд: з 09:00 до 16:00
Telegram:
Написати
Viber:
Написати
Телефони:
+380 (67) 762-38-19
Email:
spetsvik2018@gmail.com
Графік роботи:
Пн-Пт: з 08:00 до 17:00
Сб-Нд: з 09:00 до 16:00
Telegram:
Написати
Viber:
Написати