Футболка ПОЛО ОЛИВА р. M
Артикул: 1616639030
Доставка:
Нова пошта (Безкоштовна доставка від 10 000 грн)
Приймаємо:
Опис
Футболка ПОЛО з коротким рукавом. 100% бавовняне полотно (85%бав\15% віскоза), щільність 170 гм2. Комір в рубчик. 3 гудзики. Рукав з манжетом. Бокові шви. Розміри: М, Л, ХХЛ.
Характеристики
| Назва | Характеристики |
|---|---|
| Країна виробник: | Німеччина |
| Тип тканини: | Бавовна |
| Візерунки і принти: | Без візерунків і принтів |
| Розмір: | M |
| Розмір чоловічого одягу (UA): | 46 |
| Фасон рукава: | Короткий |
| Силует: | Прямий |
| Модель: | Поло |
| Міжнародний розмір: | M |
| Стиль: | Класичний |
| Фасон вирізу горловини: | Під горло |
| Малюнки і написи: | Без малюнків і написів |
| Довжина від горловини до низу вироба: | 64 см |
| Довжина рукава вироба: | 24 см |
| Ширина виробу: | 55 см |
| Щільність тканини: | 165 г/м2 |
| Состав: | 100%пэ |
| Обхват грудей: | 55 см |
| Обхват талії: | 53 см |
| Розмір чоловічого одягу: | 46 |
Цей товар ще без відгуків, але ви можете стати першим! Поділіться враженнями та допоможіть іншим з вибором.
Ви переглядали
Контакти
Ми завжди на зв’язку! Звертайтеся за консультацією, замовленням чи технічною підтримкою.
Телефони:
+380 (67) 613-28-80
Email:
vik676132880@gmail.com
Адреса:
м. Лозова, вул. Богданівська, 35
Графік роботи:
Пн-Пт: з 08:00 до 17:00
Сб-Нд: з 08:00 до 17:00
Viber:
Написати
Телефони:
+380 (67) 612-19-58
Email:
vik.prof24@gmail.com
Адреса:
м. Харків, вул. Різдвяна, 21
Графік роботи:
Пн-Пт: з 09:00 до 18:00
Сб-Нд: з 09:00 до 16:00
Telegram:
Написати
Viber:
Написати
Телефони:
+380 (67) 762-38-19
Email:
spetsvik2018@gmail.com
Графік роботи:
Пн-Пт: з 08:00 до 17:00
Сб-Нд: з 09:00 до 16:00
Telegram:
Написати
Viber:
Написати