Головка рукавна напірна ГРН-70 комбінована
Артикул: 2285075933
Доставка:
Нова пошта (Безкоштовна доставка від 10 000 грн)
Приймаємо:
Опис
З'єднувальна головка (гайка) призначена для герметичного з'єднання між собою пожежників, у цьому разі діаметром 66 мм. або для приєднання їх до пожежного обладнання. Виготовлена з алюмінію та пластику (втулка). Такі головки можна використовувати з пожежними рукавами тільки кранового типу, через знижену міцність патрубка.
Характеристики
| Назва | Характеристики |
|---|---|
| Країна виробник: | Україна |
| Вага: | 0.2 кг |
| Довжина леза: | 15 мм |
| Тип лопати: | Штикова |
| Ширина леза: | 17 мм |
| Матеріал робочої частини: | Сталь |
| Довжина ручки: | 113 мм |
| Максимальна робоча температура: | 70 град. |
| Тип головки: | Рукавна |
| Маркування головки: | ГР-70 |
| Матеріал головки: | Комбінований |
| Умовний прохід: | 57 мм |
| Гарантійний термін: | 12 міс |
| Тип дула: | Ручне пожежне дуло |
| Тип струменя: | Суцільна/Розпилена |
| Маркування дула: | РС-50 |
Цей товар ще без відгуків, але ви можете стати першим! Поділіться враженнями та допоможіть іншим з вибором.
Ви переглядали
Контакти
Ми завжди на зв’язку! Звертайтеся за консультацією, замовленням чи технічною підтримкою.
Телефони:
+380 (67) 613-28-80
Email:
vik676132880@gmail.com
Адреса:
м. Лозова, вул. Богданівська, 35
Графік роботи:
Пн-Пт: з 08:00 до 17:00
Сб-Нд: з 08:00 до 17:00
Viber:
Написати
Телефони:
+380 (67) 612-19-58
Email:
vik.prof24@gmail.com
Адреса:
м. Харків, вул. Різдвяна, 21
Графік роботи:
Пн-Пт: з 09:00 до 18:00
Сб-Нд: з 09:00 до 16:00
Telegram:
Написати
Viber:
Написати
Телефони:
+380 (67) 762-38-19
Email:
spetsvik2018@gmail.com
Графік роботи:
Пн-Пт: з 08:00 до 17:00
Сб-Нд: з 09:00 до 16:00
Telegram:
Написати
Viber:
Написати