Худі ОЛИВА чоловіча, р. Л
Артикул: 2469039994
Доставка:
Нова пошта (Безкоштовна доставка від 10 000 грн)
Приймаємо:
Опис
Худі - зручна тепла кофта з каптуром. Спідній бік тканини - начесаний фліс. Склад 80% бав/20% пе, щільність 280 гм2. Рукава вточні, кишеня "кенгуру", манжети і пояс кофти не резинці. Каптур подвійний, з кулісою. Колір ОЛИВА.
Характеристики
| Назва | Характеристики |
|---|---|
| Країна виробник: | Марокко |
| Тип тканини: | Трехнитка з начосом |
| Сезон: | Всесезонний |
| Розмір: | L |
| Розмір чоловічого одягу (UA): | 50 |
| Міжнародний розмір: | L |
| Капюшон: | Вшитий |
| Малюнки і написи: | Без малюнків і написів |
| Довжина від горловини до низу вироба: | 73 см |
| Довжина рукава вироба: | 62 см |
| Ширина виробу: | 61 см |
| Обхват грудей: | 61 см |
| Обхват талії: | 61 см |
| Розмір чоловічого одягу: | 50 |
| Вид толстовок: | Худі |
| Наявність капюшона: | Так |
| Сезонність: | Весна/осінь |
Цей товар ще без відгуків, але ви можете стати першим! Поділіться враженнями та допоможіть іншим з вибором.
Ви переглядали
Контакти
Ми завжди на зв’язку! Звертайтеся за консультацією, замовленням чи технічною підтримкою.
Телефони:
+380 (67) 613-28-80
Email:
vik676132880@gmail.com
Адреса:
м. Лозова, вул. Богданівська, 35
Графік роботи:
Пн-Пт: з 08:00 до 17:00
Сб-Нд: з 08:00 до 17:00
Viber:
Написати
Телефони:
+380 (67) 612-19-58
Email:
vik.prof24@gmail.com
Адреса:
м. Харків, вул. Різдвяна, 21
Графік роботи:
Пн-Пт: з 09:00 до 18:00
Сб-Нд: з 09:00 до 16:00
Telegram:
Написати
Viber:
Написати
Телефони:
+380 (67) 762-38-19
Email:
spetsvik2018@gmail.com
Графік роботи:
Пн-Пт: з 08:00 до 17:00
Сб-Нд: з 09:00 до 16:00
Telegram:
Написати
Viber:
Написати