КАРЕМАТ р. 180 х 50 х 0.5
Артикул: 1816380701
Доставка:
Нова пошта (Безкоштовна доставка від 10 000 грн)
Приймаємо:
Опис
Килимок-каремат виготовлений з щільного спресованого ізолону завтовшки 0.5 см. Розмір 180х50 см. Збирається в рулон за допомогою двох гумок.
Характеристики
| Назва | Характеристики |
|---|---|
| Країна виробник: | Україна |
| Матеріал: | Неопрен |
| Довжина: | 200 см |
| Ширина: | 60 см |
| Тип килимка: | Каремат |
| Кількість шарів: | Одношарові |
| Товщина: | 40 мм |
Цей товар ще без відгуків, але ви можете стати першим! Поділіться враженнями та допоможіть іншим з вибором.
Ви переглядали
Контакти
Ми завжди на зв’язку! Звертайтеся за консультацією, замовленням чи технічною підтримкою.
Телефони:
+380 (67) 613-28-80
Email:
vik676132880@gmail.com
Адреса:
м. Лозова, вул. Богданівська, 35
Графік роботи:
Пн-Пт: з 08:00 до 17:00
Сб-Нд: з 08:00 до 17:00
Viber:
Написати
Телефони:
+380 (67) 612-19-58
Email:
vik.prof24@gmail.com
Адреса:
м. Харків, вул. Різдвяна, 21
Графік роботи:
Пн-Пт: з 09:00 до 18:00
Сб-Нд: з 09:00 до 16:00
Telegram:
Написати
Viber:
Написати
Телефони:
+380 (67) 762-38-19
Email:
spetsvik2018@gmail.com
Графік роботи:
Пн-Пт: з 08:00 до 17:00
Сб-Нд: з 09:00 до 16:00
Telegram:
Написати
Viber:
Написати