Кофта флісова комбінована WOLF ХАКИ р. 4ХЛ
Артикул: 1688092464
Доставка:
Нова пошта (Безкоштовна доставка від 10 000 грн)
Приймаємо:
Опис
Кофта флісова , сезон весна-осінь. Тканина: фліс, цв. ХАКИ . Відрізна кокетка, комір-стійка, смак рукава, клапани кишень — з оздоблювальної тканини РІП-СТОП, рис. Мультикам. Состав 100% пэ, пл.280 гм2. Комір-стійка . Застібка на блискавку.. Є 2 врізні бічні кишені на блискавці та один на лівому рукаві, а також внутрішні нагрудні кишені, закриті клапанами на липучці. Рукав прямий. На обох рукавах - панель велкро для шевронів. У бічних швах є блискавки. На внутрішній частині пілочок пришита підкладка з м'якої сітчастої тканини.
Характеристики
| Назва | Характеристики |
|---|---|
| Країна виробник: | Туреччина |
| Вид виробу: | Кофта |
| Категорії: | Для військовослужбовців |
| Тип тканини: | Фліс |
| Сезон: | Весна/Осінь |
| Візерунки і принти: | "Multicam" |
| Стать: | Чоловіча |
| Розмір: | 4XL |
| Розмір чоловічого одягу (UA): | 62 |
| Фасон рукава: | З манжетом |
| Фасон вирізьблює горлянки: | Китайський комір-стійка |
| Силует: | Напівпрозорий |
| Міжнародний розмір: | 4XL |
| Зріст (см): | 185 |
| Матеріал підкладки: | Без підкладок |
| Капюшон: | Без капюшона |
| Стиль: | Спортивний |
| Тип куртки: | Вітровка |
| Малюнки і написи: | Без малюнків і написів |
| Ширина виробу: | 57 см |
| Щільність тканини: | 280 |
| Состав: | 100% пє |
| Розмір чоловічого одягу: | 62 |
| Мoдель.: | вітрівка |
| Кількість кишень: | 5 Штука. |
| Довжина виробу по спинці: | 68 см |
| Функція підігрівання: | ІСТИНА |
| Довжина рукава виробу: | 65 см |
Цей товар ще без відгуків, але ви можете стати першим! Поділіться враженнями та допоможіть іншим з вибором.
Контакти
Ми завжди на зв’язку! Звертайтеся за консультацією, замовленням чи технічною підтримкою.
Телефони:
+380 (67) 613-28-80
Email:
vik676132880@gmail.com
Адреса:
м. Лозова, вул. Богданівська, 35
Графік роботи:
Пн-Пт: з 08:00 до 17:00
Сб-Нд: з 08:00 до 17:00
Viber:
Написати
Телефони:
+380 (67) 612-19-58
Email:
vik.prof24@gmail.com
Адреса:
м. Харків, вул. Різдвяна, 21
Графік роботи:
Пн-Пт: з 09:00 до 18:00
Сб-Нд: з 09:00 до 16:00
Telegram:
Написати
Viber:
Написати
Телефони:
+380 (67) 762-38-19
Email:
spetsvik2018@gmail.com
Графік роботи:
Пн-Пт: з 08:00 до 17:00
Сб-Нд: з 09:00 до 16:00
Telegram:
Написати
Viber:
Написати