Кофта тактична флісова ПІКСЕЛЬ р., 2ХЛ
Артикул: 1688093812
Доставка:
Нова пошта (Безкоштовна доставка від 10 000 грн)
Приймаємо:
Опис
Кофта флісова, сезон осінь-весна. Тканина : фліс, колір ХАКІ. Склад 100% пе, щільн. 280 гм2. Комір - стійка. Застібка на блискавку. Є 1 нагрудна врізна кишеня справа, 2 врізні бокові кишені на блискавці та на обох рукавах - 1 на правому і 2 на лівому. Рукав прямий. На обох рукавах - панель велкро для шевронів.
Характеристики
| Назва | Характеристики |
|---|---|
| Країна виробник: | Туреччина |
| Категорії: | Для військовослужбовців |
| Тип тканини: | Фліс |
| Сезон: | Весна/Осінь |
| Розмір: | XXL |
| Розмір чоловічого одягу (UA): | 56 |
| Фасон рукава: | З манжетом |
| Фасон вирізьблює горлянки: | Китайський комір-стійка |
| Силует: | Напівпрозорий |
| Міжнародний розмір: | XXL |
| Зріст (см): | 180 |
| Матеріал підкладки: | Без підкладок |
| Капюшон: | Без капюшона |
| Стиль: | Спортивний |
| Тип куртки: | Вітровка |
| Малюнки і написи: | Без малюнків і написів |
| Ширина виробу: | 62 см |
| Щільність тканини: | 280 |
| Состав: | 100% пє |
| Розмір чоловічого одягу: | 52/54 |
| Підлога: | Унісекс |
| Мoдель.: | вітрівка |
| Кількість кишень: | 5 Штука. |
| Довжина виробу по спинці: | 72 см |
| Тип виробу: | Кофта |
| Візерунки та принти: | Піксель |
| Функція підігрівання: | ІСТИНА |
| Довжина рукава виробу: | 70 см |
Цей товар ще без відгуків, але ви можете стати першим! Поділіться враженнями та допоможіть іншим з вибором.
Контакти
Ми завжди на зв’язку! Звертайтеся за консультацією, замовленням чи технічною підтримкою.
Телефони:
+380 (67) 613-28-80
Email:
vik676132880@gmail.com
Адреса:
м. Лозова, вул. Богданівська, 35
Графік роботи:
Пн-Пт: з 08:00 до 17:00
Сб-Нд: з 08:00 до 17:00
Viber:
Написати
Телефони:
+380 (67) 612-19-58
Email:
vik.prof24@gmail.com
Адреса:
м. Харків, вул. Різдвяна, 21
Графік роботи:
Пн-Пт: з 09:00 до 18:00
Сб-Нд: з 09:00 до 16:00
Telegram:
Написати
Viber:
Написати
Телефони:
+380 (67) 762-38-19
Email:
spetsvik2018@gmail.com
Графік роботи:
Пн-Пт: з 08:00 до 17:00
Сб-Нд: з 09:00 до 16:00
Telegram:
Написати
Viber:
Написати