Куртка тактична з капюшоном SOFTSHELL, МУЛЬТІКАМ р. ХХЛ
Артикул: 1667009274
Доставка:
Нова пошта (Безкоштовна доставка від 10 000 грн)
Приймаємо:
Опис
Куртка-вітровка виготовлена з міжшарової мембрани, яка захищає від вологи, бруду, сморіду та вітру. Внутрішній шар тканини - м'який фліс, приємний до тіла. Особлива структура тканини заміняє кілька шарів матеріалу, завдяки чому куртка дуже тепла і легка. Застібка - блискавка. Капюшон з козирьком. Кишені:1 нагрудна вертикальна прорізна на блискавці; 2 нижні прорізні на блискавках та на обох рукавах на блискавках і з панеллю велкро. На лівому рукаві є додаткова кишеня на блискавці. Манжет фіксується текстильною застібкою . Спинка трохи довша за полицю, а ширина по низу регулюється фіксаторами. Також в правому боковому шві присутня блискавка для регулювання ширини куртки по низу. Тканина плащова СОФТШЕЛ, щільн. 270 гм2, 100% пе.
Характеристики
| Назва | Характеристики |
|---|---|
| Країна виробник: | Туреччина |
| Тип тканини: | Softshell |
| Сезон: | Весна/Осінь |
| Візерунки і принти: | Камуфляж |
| Розмір: | XXL |
| Розмір чоловічого одягу (UA): | 54 |
| Фасон рукава: | З манжетом |
| Фасон вирізьблює горлянки: | Китайський комір-стійка |
| Силует: | Напівпрозорий |
| Міжнародний розмір: | XXL |
| Матеріал підкладки: | Фліс |
| Капюшон: | Знімний |
| Стиль: | Класичний |
| Тип куртки: | Вітровка |
| Малюнки і написи: | Без малюнків і написів |
| Ширина виробу: | 65.0 см |
| Щільність тканини: | 280 |
| Розмір чоловічого одягу: | 54 |
| Мoдель.: | вітрівка |
| Кількість кишень: | 6 Штука. |
| Довжина виробу по спинці: | 82.0 см |
| Хутряна обробка: | БРЕХНЯ |
| Функція підігрівання: | ІСТИНА |
| Довжина рукава виробу: | 67.0 см |
Цей товар ще без відгуків, але ви можете стати першим! Поділіться враженнями та допоможіть іншим з вибором.
Контакти
Ми завжди на зв’язку! Звертайтеся за консультацією, замовленням чи технічною підтримкою.
Телефони:
+380 (67) 613-28-80
Email:
vik676132880@gmail.com
Адреса:
м. Лозова, вул. Богданівська, 35
Графік роботи:
Пн-Пт: з 08:00 до 17:00
Сб-Нд: з 08:00 до 17:00
Viber:
Написати
Телефони:
+380 (67) 612-19-58
Email:
vik.prof24@gmail.com
Адреса:
м. Харків, вул. Різдвяна, 21
Графік роботи:
Пн-Пт: з 09:00 до 18:00
Сб-Нд: з 09:00 до 16:00
Telegram:
Написати
Viber:
Написати
Телефони:
+380 (67) 762-38-19
Email:
spetsvik2018@gmail.com
Графік роботи:
Пн-Пт: з 08:00 до 17:00
Сб-Нд: з 09:00 до 16:00
Telegram:
Написати
Viber:
Написати