Куртка тактична з капюшоном "WOLF" SOFTSHELL, КОЙОТ р. 3ХЛ
Артикул: 1683726730
Доставка:
Нова пошта (Безкоштовна доставка від 10 000 грн)
Приймаємо:
Опис
Куртка-вітровка виготовлена з міжшарової мембрани, що захищає від вологи, бруду,холоду та вітру. Особлива структура тканини замінює кілька шарів матеріалу, завдяки чому куртка дуже тепла та легка. Застібка — блискавка. Капюшон відстібається. Полички та спинка з вертикальними рельєфами, що виходять від лінії пройми. Кишені: 2 нагрудні вертикальні прорізні на блискавці; на двох рукавах, на змійці і з панеллю велкро.На ліктях посилені накладки. Манжет фіксується текстильною застібкою. Спинка трохи довша за полицю. У бічних швах куртки є розрізи, на блискавці. Куртка має підкладку — м'який фліс, приємний до тіла на спинці та грудях, у рукавах стьобаний синтепон. Тканина плащова СОФТШЕЛ, пл. 270 гм2, 100% пе.
Характеристики
| Назва | Характеристики |
|---|---|
| Країна виробник: | Туреччина |
| Тип тканини: | Softshell |
| Сезон: | Весна/Осінь |
| Візерунки і принти: | Без візерунків і принтів |
| Розмір: | XXXL |
| Розмір чоловічого одягу (UA): | 54 |
| Фасон рукава: | З манжетом |
| Фасон вирізьблює горлянки: | Китайський комір-стійка |
| Силует: | Напівпрозорий |
| Матеріал підкладки: | Фліс |
| Капюшон: | Знімний |
| Стиль: | Спортивний |
| Тип куртки: | Вітровка |
| Малюнки і написи: | Без малюнків і написів |
| Ширина виробу: | 62.0 см |
| Щільність тканини: | 280 |
| Розмір чоловічого одягу: | 54 |
| Мoдель.: | вітрівка |
| Кількість кишень: | 5 Штука. |
| Довжина виробу по спинці: | 81.0 см |
| Хутряна обробка: | БРЕХНЯ |
| Функція підігрівання: | ІСТИНА |
| Довжина рукава виробу: | 66.0 см |
Цей товар ще без відгуків, але ви можете стати першим! Поділіться враженнями та допоможіть іншим з вибором.
Контакти
Ми завжди на зв’язку! Звертайтеся за консультацією, замовленням чи технічною підтримкою.
Телефони:
+380 (67) 613-28-80
Email:
vik676132880@gmail.com
Адреса:
м. Лозова, вул. Богданівська, 35
Графік роботи:
Пн-Пт: з 08:00 до 17:00
Сб-Нд: з 08:00 до 17:00
Viber:
Написати
Телефони:
+380 (67) 612-19-58
Email:
vik.prof24@gmail.com
Адреса:
м. Харків, вул. Різдвяна, 21
Графік роботи:
Пн-Пт: з 09:00 до 18:00
Сб-Нд: з 09:00 до 16:00
Telegram:
Написати
Viber:
Написати
Телефони:
+380 (67) 762-38-19
Email:
spetsvik2018@gmail.com
Графік роботи:
Пн-Пт: з 08:00 до 17:00
Сб-Нд: з 09:00 до 16:00
Telegram:
Написати
Viber:
Написати