Куртка ЗИМОВА з каптуром, тканина МВС, ОЛИВА р.54-56170\176)
Артикул: 1664367624
Доставка:
Нова пошта (Безкоштовна доставка від 10 000 грн)
Приймаємо:
Опис
Куртка утеплена прямого силуету, зі з'ємним каптуром. Застібка - блискавка, закрита пластроном.Куртка має 2 нагрудні вертикальні кишені-листочки на блискавці ; 2 вертикальні бічні кишені в рельєфних швах; внутрішню кишеню для документів. Манжети куртки на резинці в "вікошко" + додатковий фіксуючий хлястик на липучці. Високий комір-стійка з флісом з внутрішньої сторони. Капюшон з'ємний, на блискавці. Ширина куртки по низу регулюється куліскою. На лівому рукаві є кишеня на блискавці і платформа велкро. Тканина верху ВИСОКОІ якості, з масловодовідштовхуючим (МВС) просоченням - Spartak, 65%пе\35%хб, щільн 245 гм2, колір ОЛИВА. Утеплювач - синтепон 200гм2. Підкладка - стеганий синтепон, щільн. 100 гм2.
Характеристики
| Назва | Характеристики |
|---|---|
| Країна виробник: | Україна |
| Колір: | Оливковий |
| Тип тканини: | Саржа |
| Сезон: | Зима |
| Візерунки і принти: | Без візерунків і принтів |
| Розмір: | XL |
| Розмір чоловічого одягу (UA): | 54/56 |
| Фасон рукава: | З манжетом |
| Міжнародний розмір: | XL |
| Матеріал підкладки: | Шовк |
| Капюшон: | Знімний |
| Стиль: | Класичний |
| Функція підігріву: | Так |
| Довжина рукава вироба: | 67 см |
| Ширина виробу: | 70 см |
| Розмір чоловічого одягу: | 54/56 |
| Кількість кишень: | 6 шт. |
| Довжина виробу по спинці: | 80 см |
| Вид куртки: | Стьобана |
| Хутряна обробка: | Ні |
Цей товар ще без відгуків, але ви можете стати першим! Поділіться враженнями та допоможіть іншим з вибором.
Контакти
Ми завжди на зв’язку! Звертайтеся за консультацією, замовленням чи технічною підтримкою.
Телефони:
+380 (67) 613-28-80
Email:
vik676132880@gmail.com
Адреса:
м. Лозова, вул. Богданівська, 35
Графік роботи:
Пн-Пт: з 08:00 до 17:00
Сб-Нд: з 08:00 до 17:00
Viber:
Написати
Телефони:
+380 (67) 612-19-58
Email:
vik.prof24@gmail.com
Адреса:
м. Харків, вул. Різдвяна, 21
Графік роботи:
Пн-Пт: з 09:00 до 18:00
Сб-Нд: з 09:00 до 16:00
Telegram:
Написати
Viber:
Написати
Телефони:
+380 (67) 762-38-19
Email:
spetsvik2018@gmail.com
Графік роботи:
Пн-Пт: з 08:00 до 17:00
Сб-Нд: з 09:00 до 16:00
Telegram:
Написати
Viber:
Написати