ЛОМ ПОЖЕЖНИЙ
Артикул: 2275670577
Доставка:
Нова пошта (Безкоштовна доставка від 10 000 грн)
Приймаємо:
Опис
ЛОМ является первичным средством пожаротушения , которое применяют при расчистке мест пожара, вскрытия кровель , обшивок и др. подобных работах. Лом представляет собой стальной стержень , один край которого заострен и изогнут под углом 45 град.,нижний край лома также заострен в форме четырехгранника. Поверхность окрашена в черный цвет.
Характеристики
| Назва | Характеристики |
|---|---|
| Країна виробник: | Україна |
| Вага: | 4.5 кг |
| Довжина леза: | 29 мм |
| Тип лопати: | Штикова |
| Ширина леза: | 20 мм |
| Матеріал робочої частини: | Сталь |
| Матеріал ручки: | дерево |
| Довжина ручки: | 113 мм |
Цей товар ще без відгуків, але ви можете стати першим! Поділіться враженнями та допоможіть іншим з вибором.
Ви переглядали
Контакти
Ми завжди на зв’язку! Звертайтеся за консультацією, замовленням чи технічною підтримкою.
Телефони:
+380 (67) 613-28-80
Email:
vik676132880@gmail.com
Адреса:
м. Лозова, вул. Богданівська, 35
Графік роботи:
Пн-Пт: з 08:00 до 17:00
Сб-Нд: з 08:00 до 17:00
Viber:
Написати
Телефони:
+380 (67) 612-19-58
Email:
vik.prof24@gmail.com
Адреса:
м. Харків, вул. Різдвяна, 21
Графік роботи:
Пн-Пт: з 09:00 до 18:00
Сб-Нд: з 09:00 до 16:00
Telegram:
Написати
Viber:
Написати
Телефони:
+380 (67) 762-38-19
Email:
spetsvik2018@gmail.com
Графік роботи:
Пн-Пт: з 08:00 до 17:00
Сб-Нд: з 09:00 до 16:00
Telegram:
Написати
Viber:
Написати