ЩИТ ПОЖЕЖНИЙ ЧЕРВОНИЙ р.1250х1250 (БЕЗ комплектації)
Артикул: 2276994659
Доставка:
Нова пошта (Безкоштовна доставка від 10 000 грн)
Приймаємо:
Опис
Щит пожежний відкритого типу являє собою металевий каркас розміром 1250х1250 мм. Колір червоний. На щиті передбачені кріплення для розміщення пожежного інвентаря.
Характеристики
| Назва | Характеристики |
|---|---|
| Країна виробник: | Україна |
| Матеріал: | Метал |
| Призначення: | Щит пожежний пересувний |
| Довжина: | 1250 мм |
| Ширина: | 1250 мм |
| Вага: | 1 кг |
| Довжина леза: | 29 мм |
| Тип лопати: | Штикова |
| Ширина леза: | 20 мм |
| Матеріал робочої частини: | Метал |
| Матеріал ручки: | дерево |
| Довжина ручки: | 113 мм |
Цей товар ще без відгуків, але ви можете стати першим! Поділіться враженнями та допоможіть іншим з вибором.
Контакти
Ми завжди на зв’язку! Звертайтеся за консультацією, замовленням чи технічною підтримкою.
Телефони:
+380 (67) 613-28-80
Email:
vik676132880@gmail.com
Адреса:
м. Лозова, вул. Богданівська, 35
Графік роботи:
Пн-Пт: з 08:00 до 17:00
Сб-Нд: з 08:00 до 17:00
Viber:
Написати
Телефони:
+380 (67) 612-19-58
Email:
vik.prof24@gmail.com
Адреса:
м. Харків, вул. Різдвяна, 21
Графік роботи:
Пн-Пт: з 09:00 до 18:00
Сб-Нд: з 09:00 до 16:00
Telegram:
Написати
Viber:
Написати
Телефони:
+380 (67) 762-38-19
Email:
spetsvik2018@gmail.com
Графік роботи:
Пн-Пт: з 08:00 до 17:00
Сб-Нд: з 09:00 до 16:00
Telegram:
Написати
Viber:
Написати