Шорти чоловічі СІРНІ р. 48-50
Артикул: 1922740176
Доставка:
Нова пошта (Безкоштовна доставка від 10 000 грн)
Приймаємо:
Опис
Зручні та функціональні шорти — ідеальний вибір для роботи та відпочинку. Виконані в урбаністичній стилі. Є 6 кишень — 2 прорізні спереду, 2 потайні глибокі ззаду, і 2 накладных с клапанами на липучках по бокам брючин. Пояс частково на гумці. Довжина: трохи нижче коліна. В зоні колінної чашечки є зборочки з двох боків, що створює об'єм для коліна, і не дає виробу витягатися в цій частині. Тканина САРЖА, склад 65пе/35 хб, щільний. 245 гм2.
Характеристики
| Назва | Характеристики |
|---|---|
| Країна виробник: | Україна |
| Тип тканини: | Бавовна |
| Сезон: | Літо |
| Візерунки і принти: | Без візерунків і принтів |
| Розмір: | L |
| Розмір чоловічого одягу (UA): | 48 |
| Міжнародний розмір: | L |
| Стиль: | Молодіжний |
| Обхват талії: | 96 см |
| Розмір чоловічого одягу: | 48 |
| Кількість кишень: | 6 шт. |
| Фасон штанів: | Штани-карго |
| Посадка: | Середня посадка |
| Обхват стегон: | 110 см |
| Тип товару: | Шорти |
| Довжина шорт від лінії талії: | 67 см |
Цей товар ще без відгуків, але ви можете стати першим! Поділіться враженнями та допоможіть іншим з вибором.
Ви переглядали
Контакти
Ми завжди на зв’язку! Звертайтеся за консультацією, замовленням чи технічною підтримкою.
Телефони:
+380 (67) 613-28-80
Email:
vik676132880@gmail.com
Адреса:
м. Лозова, вул. Богданівська, 35
Графік роботи:
Пн-Пт: з 08:00 до 17:00
Сб-Нд: з 08:00 до 17:00
Viber:
Написати
Телефони:
+380 (67) 612-19-58
Email:
vik.prof24@gmail.com
Адреса:
м. Харків, вул. Різдвяна, 21
Графік роботи:
Пн-Пт: з 09:00 до 18:00
Сб-Нд: з 09:00 до 16:00
Telegram:
Написати
Viber:
Написати
Телефони:
+380 (67) 762-38-19
Email:
spetsvik2018@gmail.com
Графік роботи:
Пн-Пт: з 08:00 до 17:00
Сб-Нд: з 09:00 до 16:00
Telegram:
Написати
Viber:
Написати