Штурмовий тактичний рюкзак 10 л , ПІКСЕЛЬ
Артикул: 1906676374
Доставка:
Нова пошта (Безкоштовна доставка від 10 000 грн)
Приймаємо:
Опис
Компактний і легкий штурмовий рюкзак — незамінний елемент спорядження. Кріпиться ззаду до плитошки або спинки РПС за допомогою строп молле, не заважаючи виконувати роботу або переміщення. Виготовлений з тк. ОКСФОРД 600Д, цв. ПІКСЕЛЬ, місткість 10 л. Розмір 835х30х13. Усередині одне відділення. Закривається на блискавку, закриту клапаном.
Характеристики
| Назва | Характеристики |
|---|---|
| Країна виробник: | Україна |
| Колір: | Оливковий |
| Візерунки і принти: | Піксель |
| Матеріал: | Оксфорд |
| Об`єм: | 10 л |
| За типом конструкції: | М'який |
| Довжина: | 30 см |
| Ширина: | 13 см |
| Висота: | 35 см |
Цей товар ще без відгуків, але ви можете стати першим! Поділіться враженнями та допоможіть іншим з вибором.
Ви переглядали
Контакти
Ми завжди на зв’язку! Звертайтеся за консультацією, замовленням чи технічною підтримкою.
Телефони:
+380 (67) 613-28-80
Email:
vik676132880@gmail.com
Адреса:
м. Лозова, вул. Богданівська, 35
Графік роботи:
Пн-Пт: з 08:00 до 17:00
Сб-Нд: з 08:00 до 17:00
Viber:
Написати
Телефони:
+380 (67) 612-19-58
Email:
vik.prof24@gmail.com
Адреса:
м. Харків, вул. Різдвяна, 21
Графік роботи:
Пн-Пт: з 09:00 до 18:00
Сб-Нд: з 09:00 до 16:00
Telegram:
Написати
Viber:
Написати
Телефони:
+380 (67) 762-38-19
Email:
spetsvik2018@gmail.com
Графік роботи:
Пн-Пт: з 08:00 до 17:00
Сб-Нд: з 09:00 до 16:00
Telegram:
Написати
Viber:
Написати