Складний ніж для виживання Mil-Tec, з паракордом та огнивом
Артикул: 1782478755
Доставка:
Нова пошта (Безкоштовна доставка від 10 000 грн)
Приймаємо:
Опис
Складний ніж Mil-Tec- багатофункціональний інструмент. Лезо з нержавіюючої сталі., що легко заточюється. Спеціальне темне покриття захищає від корозії та бліків на сонці. Матеріал рукоятки - удароміцний пластик. В нижній частині вона обмотана паракордовим шнуром з 100% нейлону, кінець якого виходе зовні. Загальна довжина ножа 21.5 см. Довжина клинка 10 см. Також в рукоятці є невелике кресало та свисток. З допомогою кліпси ніж кріпеться за пояс.
Характеристики
| Назва | Характеристики |
|---|---|
| Країна виробник: | Німеччина |
| Тип: | Складаний |
| Призначення: | Тактичний |
| Довжина ножа: | 21.5 мм |
| Довжина у складеному стані: | 11.5 см |
| Матеріал рукоятки: | Пластик |
| Поверхня: | Антивідблискова |
| Заточка леза: | Одностороння |
| Матеріал леза: | 3Cr13 |
| Довжина леза: | 10 мм |
Цей товар ще без відгуків, але ви можете стати першим! Поділіться враженнями та допоможіть іншим з вибором.
Контакти
Ми завжди на зв’язку! Звертайтеся за консультацією, замовленням чи технічною підтримкою.
Телефони:
+380 (67) 613-28-80
Email:
vik676132880@gmail.com
Адреса:
м. Лозова, вул. Богданівська, 35
Графік роботи:
Пн-Пт: з 08:00 до 17:00
Сб-Нд: з 08:00 до 17:00
Viber:
Написати
Телефони:
+380 (67) 612-19-58
Email:
vik.prof24@gmail.com
Адреса:
м. Харків, вул. Різдвяна, 21
Графік роботи:
Пн-Пт: з 09:00 до 18:00
Сб-Нд: з 09:00 до 16:00
Telegram:
Написати
Viber:
Написати
Телефони:
+380 (67) 762-38-19
Email:
spetsvik2018@gmail.com
Графік роботи:
Пн-Пт: з 08:00 до 17:00
Сб-Нд: з 09:00 до 16:00
Telegram:
Написати
Viber:
Написати