Ствол пожежний ручний алюмінієвий РС-50 (AL)
Артикул: 2283839583
Доставка:
Нова пошта (Безкоштовна доставка від 10 000 грн)
Приймаємо:
Опис
Ствол пожежний викортстовується для комплектації переносних пожежних рукавів і служить для створення та спрямування суцільної струї води при гасінні пожежі. Ствол складається з корпусу, один з кінців якого своєю циліндричною частиною створює насадку для викиду водм, а з другого боку нарізана різьба для накручування з,єднальної муфтової головки, яка забезпечує приєднання його до напірного рукава. Корпус виготовлно з алюмінію . та не пофарбовано.
Характеристики
| Назва | Характеристики |
|---|---|
| Країна виробник: | Україна |
| Вага: | 0.6 кг |
| Довжина леза: | 15 мм |
| Тип лопати: | Штикова |
| Ширина леза: | 17 мм |
| Матеріал робочої частини: | Сталь |
| Довжина ручки: | 113 мм |
| Тип ствола: | Ручний пожежний ствол |
| Маркування стовбура: | РС-50 |
| Тип струмені: | Суцільна/Розпорошена |
Цей товар ще без відгуків, але ви можете стати першим! Поділіться враженнями та допоможіть іншим з вибором.
Ви переглядали
Контакти
Ми завжди на зв’язку! Звертайтеся за консультацією, замовленням чи технічною підтримкою.
Телефони:
+380 (67) 613-28-80
Email:
vik676132880@gmail.com
Адреса:
м. Лозова, вул. Богданівська, 35
Графік роботи:
Пн-Пт: з 08:00 до 17:00
Сб-Нд: з 08:00 до 17:00
Viber:
Написати
Телефони:
+380 (67) 612-19-58
Email:
vik.prof24@gmail.com
Адреса:
м. Харків, вул. Різдвяна, 21
Графік роботи:
Пн-Пт: з 09:00 до 18:00
Сб-Нд: з 09:00 до 16:00
Telegram:
Написати
Viber:
Написати
Телефони:
+380 (67) 762-38-19
Email:
spetsvik2018@gmail.com
Графік роботи:
Пн-Пт: з 08:00 до 17:00
Сб-Нд: з 09:00 до 16:00
Telegram:
Написати
Viber:
Написати