Сумка тактична на стегно, 6 л, кол. ЧОРНИЙ
Артикул: 1968895709
Доставка:
Нова пошта (Безкоштовна доставка від 10 000 грн)
Приймаємо:
Опис
Сумка тактична на стегно.Тканина ОКСФОРД 100% пе. Є велике одне відділення + об'ємна кишеня на блискавці, спереду, і по 2 додаткові кишені з боків. "Язик" і задня панель також забезпечені кишенями для необ'ємних речей. Ремінь 4 см, фастекси для швидкого зняття.. Спереду — 2 платформи велкро для кріплення патчів. Об'єм — на 6 л. Забарвлення: КОЙот, ОЛИВА, ЧОРНИЙ.
Характеристики
| Назва | Характеристики |
|---|---|
| Країна виробник: | Україна |
| Колір: | Мультикам |
| Візерунки і принти: | Без візерунків і принтів |
| Матеріал: | Оксфорд |
| Об`єм: | 6 л |
| За типом конструкції: | М'який |
| Кількість лямок: | 2 |
| Довжина: | 16 см |
| Ширина: | 12 см |
| Висота: | 20 см |
Цей товар ще без відгуків, але ви можете стати першим! Поділіться враженнями та допоможіть іншим з вибором.
Ви переглядали
Контакти
Ми завжди на зв’язку! Звертайтеся за консультацією, замовленням чи технічною підтримкою.
Телефони:
+380 (67) 613-28-80
Email:
vik676132880@gmail.com
Адреса:
м. Лозова, вул. Богданівська, 35
Графік роботи:
Пн-Пт: з 08:00 до 17:00
Сб-Нд: з 08:00 до 17:00
Viber:
Написати
Телефони:
+380 (67) 612-19-58
Email:
vik.prof24@gmail.com
Адреса:
м. Харків, вул. Різдвяна, 21
Графік роботи:
Пн-Пт: з 09:00 до 18:00
Сб-Нд: з 09:00 до 16:00
Telegram:
Написати
Viber:
Написати
Телефони:
+380 (67) 762-38-19
Email:
spetsvik2018@gmail.com
Графік роботи:
Пн-Пт: з 08:00 до 17:00
Сб-Нд: з 09:00 до 16:00
Telegram:
Написати
Viber:
Написати