Сумка тактична поясна 3-камерна, камуфляж КАМО
Артикул: 2600047614
Доставка:
Нова пошта (Безкоштовна доставка від 10 000 грн)
Приймаємо:
Опис
Сумка тактична ПОЯСНА. Тканина ОКСФОРД 100% пе. Призначена для носіння дрібних речей. На передній панелі розташовані два бічні підсумки розміром 13х8х3 см, і середня підсумка розміром 13х8х5 см. На задній панелі велика внутрішня кишеня на блискавці. Розмір найзрозумілішої платформи 25 х 16 см. Забарвлення камуфляж КАМО.
Характеристики
| Назва | Характеристики |
|---|---|
| Країна виробник: | Україна |
| Візерунки і принти: | Без візерунків і принтів |
| Матеріал: | Оксфорд |
| За типом конструкції: | М'який |
| Кількість лямок: | 1 |
| Довжина: | 25 см |
| Ширина: | 6 см |
| Висота: | 16 см |
Цей товар ще без відгуків, але ви можете стати першим! Поділіться враженнями та допоможіть іншим з вибором.
Контакти
Ми завжди на зв’язку! Звертайтеся за консультацією, замовленням чи технічною підтримкою.
Телефони:
+380 (67) 613-28-80
Email:
vik676132880@gmail.com
Адреса:
м. Лозова, вул. Богданівська, 35
Графік роботи:
Пн-Пт: з 08:00 до 17:00
Сб-Нд: з 08:00 до 17:00
Viber:
Написати
Телефони:
+380 (67) 612-19-58
Email:
vik.prof24@gmail.com
Адреса:
м. Харків, вул. Різдвяна, 21
Графік роботи:
Пн-Пт: з 09:00 до 18:00
Сб-Нд: з 09:00 до 16:00
Telegram:
Написати
Viber:
Написати
Телефони:
+380 (67) 762-38-19
Email:
spetsvik2018@gmail.com
Графік роботи:
Пн-Пт: з 08:00 до 17:00
Сб-Нд: з 09:00 до 16:00
Telegram:
Написати
Viber:
Написати