Торбинка текстильна для дрібниць, р. 25х25 см
Артикул: 2727706479
Доставка:
Нова пошта (Безкоштовна доставка від 10 000 грн)
Приймаємо:
Опис
Мешок текстильный для хранения различных мелких вещиц изготовлен из экологически-чистого сырья - ткань Двунитка, 100% хб, пл. 220 гм2, цвет молочный. По верхнему краю мешок стягивается атласной лентой. Такие мешочки широко используются для упаковки подарков или заказов (например косметики), на них легко наносится логотип компании-поставщика методом термопечати или вышивки
Характеристики
| Назва | Характеристики |
|---|---|
| Країна виробник: | Україна |
| Колір: | Біговий |
| Тип: | Мішечок |
| Матеріал: | Бавовна |
| Призначення: | Для дрібниць |
| Довжина: | 25 мм |
| Ширина: | 25 мм |
| Висота: | 25 мм |
| Кількість відділень: | 1 |
| Форма: | Квадратна |
Цей товар ще без відгуків, але ви можете стати першим! Поділіться враженнями та допоможіть іншим з вибором.
Ви переглядали
Контакти
Ми завжди на зв’язку! Звертайтеся за консультацією, замовленням чи технічною підтримкою.
Телефони:
+380 (67) 613-28-80
Email:
vik676132880@gmail.com
Адреса:
м. Лозова, вул. Богданівська, 35
Графік роботи:
Пн-Пт: з 08:00 до 17:00
Сб-Нд: з 08:00 до 17:00
Viber:
Написати
Телефони:
+380 (67) 612-19-58
Email:
vik.prof24@gmail.com
Адреса:
м. Харків, вул. Різдвяна, 21
Графік роботи:
Пн-Пт: з 09:00 до 18:00
Сб-Нд: з 09:00 до 16:00
Telegram:
Написати
Viber:
Написати
Телефони:
+380 (67) 762-38-19
Email:
spetsvik2018@gmail.com
Графік роботи:
Пн-Пт: з 08:00 до 17:00
Сб-Нд: з 09:00 до 16:00
Telegram:
Написати
Viber:
Написати