Вентиль ДУ-50 ШАРОВИЙ латунь, РУЧКА -РИЧАГ
Артикул: 2281048447
Доставка:
Нова пошта (Безкоштовна доставка від 10 000 грн)
Приймаємо:
Опис
Шаровые краны применяются на трубопроводах низкого и среднего давления систем водоснабжения. Шаровые латунные вентили могут использоваться для водопроводов и систем отопления как в быту, так и на промышленных предприятиях . Диаметр вентиля 50 мм. Резьба внутренняя. Ручка вентиля стальная, в пластике. Срок службы до 15 лет.
Характеристики
| Назва | Характеристики |
|---|---|
| Країна виробник: | Україна |
| Матеріал: | Латунь |
| Довжина леза: | 15 мм |
| Робочий тиск: | 1.6 МПа |
| Тип лопати: | Штикова |
| Ширина леза: | 17 мм |
| Матеріал робочої частини: | Сталь |
| Довжина ручки: | 113 мм |
| Тип пристрою: | Вентиль |
| Форм-фактор: | Прямий |
| Спосіб кріплення: | Муфтовий |
| Тип різьби: | Внутрішня |
| Вид різьби (вхід/вихід): | Внутрішня/внутрішня |
| Максимальна робоча температура: | 120 град. |
Цей товар ще без відгуків, але ви можете стати першим! Поділіться враженнями та допоможіть іншим з вибором.
Ви переглядали
Контакти
Ми завжди на зв’язку! Звертайтеся за консультацією, замовленням чи технічною підтримкою.
Телефони:
+380 (67) 613-28-80
Email:
vik676132880@gmail.com
Адреса:
м. Лозова, вул. Богданівська, 35
Графік роботи:
Пн-Пт: з 08:00 до 17:00
Сб-Нд: з 08:00 до 17:00
Viber:
Написати
Телефони:
+380 (67) 612-19-58
Email:
vik.prof24@gmail.com
Адреса:
м. Харків, вул. Різдвяна, 21
Графік роботи:
Пн-Пт: з 09:00 до 18:00
Сб-Нд: з 09:00 до 16:00
Telegram:
Написати
Viber:
Написати
Телефони:
+380 (67) 762-38-19
Email:
spetsvik2018@gmail.com
Графік роботи:
Пн-Пт: з 08:00 до 17:00
Сб-Нд: з 09:00 до 16:00
Telegram:
Написати
Viber:
Написати